Catering dietetyczny – łatwy sposób na zdrowe i szybkie posiłki każdego dnia

Chcesz przejść na dietę, ale nieustannie brakuje ci czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków? Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz – dzięki cateringowi, każdego dnia trafią do ciebie specjalnie dopasowane do twoich potrzeb, zdrowe i pyszne posiłki.

Jakie są koszty gotowych posiłków? Czy na pewno jest do rozwiązanie dla ciebie?

Ceny pakietów całodobowych są tak różnorodne, jak różnorodne są oferowane posiłki. Uzależnione są między innymi od wybranej diety, kaloryczności posiłków a także ilości wykupionych posiłków (z reguły, im więcej tym taniej). Cena cateringu to zazwyczaj od 30 do 60 złotych dziennie.

Pamiętaj – dieta może być przyjemnością, niekoniecznie katorgą!

Spożywanie zdrowych, odpowiednio zbilansowanych posiłków a co z tego wynika dostarczanie organizmowi właściwej ilości składników odżywczych, ma nie tylko pozytywny wpływ na nasz wygląd, ale i zdrowie. To, jak poważnie potraktujemy dietę, wpłynie na szybkość osiągnięcia oczekiwanych efektów. A postawione sobie cele i oczekiwania mogą być różne – dla jednego może być to utrata zbędnych kilogramów, dla innego z kolei wzrost wagi lub przyrost masy mięśniowej. Samodzielne obliczanie kaloryczności spożywanych posiłków, bilansowanie spożywanego białka, węglowodanów oraz tłuszczów nie każdemu przychodzi z łatwością. Problemem może być także brak czasu, na który narzeka coraz więcej osób. To właśnie dla takich ludzi powstał catering dietetyczny.

Obawiasz się, że catering dietetyczny to zbyt duże koszty? Spokojnie – z pewnością niewiele wyższe niż te, jakie poniesiesz samodzielnie wykonując zdrowe posiłki każdego dnia. Za kilkadziesiąt złotych codziennie otrzymasz kilka, idealnie dopasowanych do twoich potrzeb posiłków. Oszczędzasz czas, zyskujesz zdrowie i dobry wygląd.

Nie chcesz kupować wszystkich posiłków? Wykup tylko jeden. Wybierz na przykład obiad, gdyż to zazwyczaj jego przygotowanie jest najbardziej pracochłonne. Pamiętaj jednak, aby pozostałe posiłki, które zdecydujesz się przygotowywać samodzielnie, również były zdrowe i pełnowartościowe. Możesz także szykować posiłki, które zabierzesz ze sobą wychodząc z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *